| blackangel95 a întrebat:

De ce toti baieti cred ca nu mai exista fete virgine la varsta de 17 ani? Ce e rau in asta? Am vazut mai peste tot parerile unor baieti care spun ca fete virgine la varsta asta e o raritate. De ce ne considera pe toate curve? Baietilor ce va face sa credeti asta? Ce daca exista cateva fete in viata voastra parasute credeti ca toate sunt asa? Fetelor nu am dreptate ce parere aveti... dau fundoi!

Răspuns Câştigător
| Criss003 a răspuns:

Pentru ca majoritatea se gandesc numai la sex. si da iti dAU dreptate. aproape toti baietii nu mai pun suflet mult intr-o relatie si ei cred ca relatia va functiona numai daca exista si sex. si sa creada ce vor ei. lasa-i sa vorbeasca. ma bucur pentru faptul ca nu mi s-a intamplat pana acum.

10 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Nu e vb de curve e vb de fete naivewinking daca au ajuns si la varsta de 13-14 ani sa si-o traga de frica ca nu vrea sa il piarda pe iubitasu laughing!

| mika a răspuns (pentru Picasso):

Te aprob! ^^

| Picasso a răspuns (pentru mika):

Mik mik daa aproba smug

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu nu consider pe toate fetele curve, dar 90% sunt.De ce? Pentru ca de la figurile lu una, ia una mai naiva si care crede ca e cool sa fi asa si asa se transmite curvenia.Cei drept, putine la numar sunt cu capul total pe umeri si nu se iau dupa altii/altele.Anturajul mereu strica o persoana daca nu stie ce sa aleaga.Eu am cateva prietene bune dar nu sunt din bucuresti.Cateodata stau si ma gandesc daca in Bucuresti se pune accent doar pe portofel.Dar ma rog.Asta e parerea mea.Nu stiu cati ma sustin, nu stiu cati ma injura dar asta e ceea ce cred eu.

| Ecea a răspuns:

Draguto,prea putin conteaza daca o femeie mai este virgina sau nu.
Nu ati iesit inca din comunism?

Probabil in cercul tau de prieteni conteaza asta, dar pe unde umblu eu nu prea am intalnit pe nimeni sa zica asa ceva.
Este ceva personal, fiecare face ce vrea cu corpul lui si nu are nimeni dreptul sa judece asta.

Am observat ca multi oameni folosesc cuvantul curva fara a cunoaste ce inseamna.O femeia nu poate fi curva la 17-18 ani.

Si daca exista virgine sau nu, ce conteaza asta?
Astia care cauta virgine sunt crescuti de biserica ortodoxa romana si au o varsta de maxim 15 ani.
Eu de exemplu nu as intra intr-o relatie cu o virgina,nu am de gand sa stau sa o invat eu tainele sexului si toate cele,mi se pare o pierdere de timp.
Fii si tu mai inteligenta, nu mai trage cu urechea la ce spune lumea, e corpul tau si ai dreptul sa faci ce vrei tu cu el.

| PrecioussGirl a răspuns (pentru Ecea):

Da fiecare face ce vrea pana la urma insa de ex: o fata are 14 ani si nu mai e virgina. nu imi fac o parere asa buna despre ea pentru ca totusi e o varsta foarte frageda pentru asa ceva. dar e elegerea ei desi nu e majora. pe mine ca fata nu ma intere ce face aceasta. ma intereseaza doar de mine. dar pe un baiat ar trebui sa-l intereseze.
spuneai ca nu ai sta cu o virgina pentru ca e o pierdere de timp.
tu de la nastere le stii pe toate? raised eyebrows sa fim seriosi nimeni nu s-a nascut invatat.winking cu timpul le inveti pe toate. si daca simti ceva pentru ea si e virgina ce faci?

| Ecea a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Nu draga mea,nu le stiu pe toate de la nastere,dar le-am invatat la varsta la care a trebuit.
Acum insa a trecut timpul si nu pot sa imi pierd vremea cu o fata care este virgina.
Sentimentele mele pentru oameni dureaza cat vreau eu,daca as intalni o virgina care m-ar atrage foarte probabil mi-as lua gandul de la ea.
Deja eu am o experienta cu femeile si cu relatile sexuale,imagineaza-ti ce penibili am arata amandoi in pat,ea fiind virgina si eu incercand sa o invat cum sta treaba,ea sa ma intrebe de ce fac asta, dar de ce fac aia, dar de ce asa si pe dincolo...
Am nevoie de o femeie care stie cat de cat ceea ce vrea.

Cat despre fata aia de 14 ani care nu mai este virgina,e corpul ei,nu este de judecat.
Majoritatea femeilor sunt naive si foarte usor de pacalit,nu este vina ei ca un bou a profitat de ea, pur si simplu ii iei mintile unui copil si profiti de el, nu este mare lucru.
Vina apartine celui care indrazneste sa se gandeasca la o relatie sexuala cu un copil de 14 ani.
Nu poti judeca omul imatur, la 14 ani abia invatam sa ne legam la sireturi, ce pretentii ai de la ea? Este mult prea mica sa realizeze ce face.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cunosc multe fete virgine la varsta aia, mare lucru
daca cateva si-o trag de mici asta nu inseamna ca toate sunt asa straight face

| CeZaR_2777 a răspuns:

Adevarul e ca sunt foarte putine fete care mai sunt virgine la varsta de 17 ani.Principala cauza este anturajul, care in prezent este foarte prost.Anturajul te face sa bei,sa mergi sa te destrabalezi prin cluburi,sa te droghezi, sa te dezvirginezi dintr-o prostie, sex in grup chiard(dar asta mai tarziu) si alte chestii de genu.
A 2-a cauza ar fi baietii.In prezent, baietii urmaresc sa "nu rateze " nici o fata(sa si-o traga cu toate).Si aici iarasi anturajul e de vina, anturaj care i face (fara sa realizeze ei)sa vrea chestia asta...
Presupun ca u nu esti intr-un anturaj dinasta cum sunt majoritatea anturajelor...Da add la yo_flawyus@yahoo.com sa vorbim mai multehappy
Sper ca ti-am fost de folos

| sdfsdfsd a răspuns:

Eu am 20 de si sunt virgina.Ce-i drept am crescut cu frica lui Dumnezeu.Vecina mea are 14 ani si nu o crede nimeni, dar apoi eu al 20 de ani ce sa mai zic! Si eu urasc asta, pentru ca daca le zici ca esti virgina, crede ca faci oral si anal ca sa ramai asa! Pentru mine e foarte dezgustator asta.