| PDM2000 a întrebat:

De ce toti baieti sun obisnuiti sa minta fetele de ce nu pot sa fie sincer si sa le spuna adevarul?

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Pentru ca asa sau invatat si faza e ca voi ne'ati invatat laughing

12 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Generalizezi.Cand un om te respecta, apoi te iubeste, eventual vrea sa aiba o relatie de lunga durata cu tine si e suficient de matur, va fi si sincer. Tu probabil ai gasit tipii gresiti.

| Razvan a răspuns:

Adevarul este prea pretios pentru a fi risipit pe fleacuri

| Romancutza a răspuns:

Pentru ca ei cred ca noi facem acelasi lucru, unora li s-a intamplat ca sa fie inselati de o fata, de asta nu prea au incredere in una si o mintewinkingDesigur, majoritatea sunt si influentati de prieteni, familie ecc.Plus ca lor le este frica sa spuna adevarul.

De ce?

Pentru ca au frica sa te piarda, sau poate ca au chef chef sa stea cu mai multe fete deodata, ori le este frica sa-ti spuna stiind ca nu poti accepta adevarul(adevarul doare mereu)

| Zady a răspuns:

Aici gresesti pentru ca eu nu mi-am mintit prietena un an si opt luni de zile nu am inselat-o dar niste prietene au mintit-o ca am facut-o, a crezut si acum nu mai suntem impreuna. asa ca nu dati vina numai pe noi baietii, si crede-ma un baiat care iubeste nu va face nimic rau niciodata

| alexaaa a răspuns:

Nu generalizawinkinge adevarat ca sunt muuulti baieti care mint fetele doar pentru ca ori nu le convine ca fetele sa stie mai multe despre ei, despre sentimentele lor... ori ca nu au curajul sa zica adevarul.

| Anemona a răspuns:

Iti zic eu de celaughing si nu mai ziceti '' nu generaliza'' sau nu mai stiu ce pentru ca are dreptate fatalaughing toti baietii mint pentru ca vor sa para mai interesanti in fata grupului de prieteni sau in general. Le mai mint si pentru ca au simtu ala macho ca ei sunt mai puternici si au impresia ca femeile sunt mereu inferioare. Gresit! Comporta-te cu ei cu cea mai mare indiferenta si ai sa vezi ca iti cad toti la picioare!winking te pupici:*

| GuessWho_8607 a răspuns:

Daca fetele nu ar mai pune atatea intrebari, nici baietii nu ar mai mintii atat. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| pinky_9280 a răspuns:

E un caz tipic ...pai poate pentru ca ei se tem ca sinceritatea sa nu le indeparteze pe fete love struck

| JerkingOffMaster a răspuns:

Majoritatea mint, nu chiar toti happy oricum, ca sa iti raspund la intrebare, mintim fiindca asa e mai usor big grin

| c76650531 a răspuns:

Sinteti prea fragede ca sa stitii tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca altfel, n-ar mai fii baieti...