| Maaannnn a întrebat:

De ce toti tatii se comporta ciudat atunci cand fiicele lor au iubit?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca e normal e protectia partenerala, parintii teau crescut vor sa se asigure ca vei avea un viitor bun, de asta in trecut erau casatorite aranjate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca stiu si ei ce au facut in tinerete cu alte fete si sunt niste ipocriti. nu vor ca altii sa faca la fel cu fata lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatii sunt foarte protectivi si le e frica ca fata lor sa nu plece de langa ei cu acel baiat

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Pentru ca exista riscul ca 1, 2 baieti cu vicii urate si prost crescuti, sa o prosteasca pe fata lor si sa-si bage ceva in toata munca lor! laughing cam de asta

| 7octombrie a răspuns:

Deoarece o fata este mai vulnerabila ca un baiat, i se acorda mai multa atentie si sunt mai protectori cu fetele decat cu baietii.

| belealacasaomului a răspuns:

Ce cap/gandire poti sa ai?! 1!?/

| belealacasaomului a răspuns:

Pentru ca tatii nu doresc sa isi vada fata insarcinata de la 14 ani, cred ca dupa ce fetita lor implineste o varsta, trece de perioada minora /adolescenta nu isi mai face atatea griji,,,, dar totusi ramane tata de fetita, el ii va purta mereu de grija, va incerca mereu sa o ocroteasca sa nu i se intample ceva rau,,,, dupa cum bine stiti ca parintii nu vor nimic rau copiilor, le vor doar binele.

In concluzie tatii nu se comporta ciudat, este o noutate si pentru ei sa vada ca fiica, chiar fiul are o/ un iubit

| AleVineLaTine a răspuns:

Pai,vorba accea: "Baiatul mamei, fata tatalui" Tatal isi iubeste mult fiica.Asa ca la inceput nu accepta iubitul sau prietenul acesteia, dar trebuie sa se acomodeze cu ideea caci micuta lor fiica a crescut mare.