| LenaleMinato a întrebat:

De ce baietii se comporta ciudat atunci cand le place de o fata?(fundita)

9 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Vor cat mai multe de la fata respectiva, intr-un timp cat mai scurt si de multe ori nu le iese treaba si se supara, ba unii isi iau "jucariile" si pleaca.

| baru a răspuns:

Sall. Pentru ca nu sunt ei. Joaca teatru si atunci se vede. Pa!

| AlexJB a răspuns:

Da si ce au spus ceilalti utilizatori, dar sincer nu cred ca toti se comporta ciudat. Adica par un pic mai ganditori, mai melancolici, dar nu cred ca se comporta ciudat. Nu stiu, asta e parerea mea.

| ana06261996 a răspuns:

Ei cred ca fetele ii apreciaza mai mult atunci si ii iau in evidentza...in orce caz asa cred eu

| GreenBlood a răspuns:

cum sa iti explic mai exact deci uni baieti cand vad o fata o admiira mult timp si cand se duce la ea sa ii vorbeasca se intampla urmatoarele se balbaiecum fac eu sau se poate si mai rau sa inghetzie adica sa se duca la ea si sa nu zica nimica

| phineass a răspuns:

Pai... eu,fiind baiat as putea sa te lamuresc.(cred)daca ti se pare ca se comporta ciudat in sensul rau atunci probabil ei vor sa iasa in evidenta si nu stiu cum sa o faca. Daca se comporta ciudat in sensul bun(adica sunt mai atenti cu fata respectiva,ii vorbesc PREA frumos, fac totul sa ii faca pe plac, etc.)atunci ei tin chiar foarte mult la fata respectiva. Sper ca te'am ajutathappy si oricum nu funda e importantahappy ci faptul ca am incercat sa te ajut:*

| Lysergide a răspuns:

Creste nivelul de adrenalina si testosteron. happy

| kkristynnna a răspuns:

Asa sunt ei balbaiti ce sa le faci

| mircea354 a răspuns:

Pai atunci cand ne place de o fata si vrem sa vorbim cu ea ne agitam si ne incurcam pentru ca poate spunem ceva gresiti si papa...deci ne emotionam. fundahappy