| Tupeuuuuuuuu a întrebat:

De ce un baiat dupa ce se desparte de o fata, se lauda ca a facut sex cu ea? Ce parere aveti despre acesti baietii?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Asta obisnuiesc pustanii cu tupeu prost, un barbat adevarat n-ar face asta. Un barbat adevarat apara demnitatea unei femei si uita de propriul orgoliu.

16 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Pentru recomandari. asa fac ei, intre prieteni, in caz ca vor si ceilalti sa se culce cu respectiva sa stie daca merita efortul de a o baga in pat sau nu

| RAY a răspuns:

Tupeu in lumea asta sunt mai multe tipuri de oamenii copii -baieti-barbati e uni raman blocatio viata in una dintre astea un barbat nu ar face asa ceva niciodata, ce parere sa am o dovada de prostie, lipsa de maturitate

| OnuOnulică a răspuns:

Că au tupeu rolling on the floor

| neutrino a răspuns:

Niste neputinciosi laudarosi.

| cristimihailov a răspuns:

Joaca pe gheata subtire. Ameninta si tu ca daca se mai lauda o singura data cu asta, o sa incepi si tu sa spui ca, nu ai numi ce a facut el chiar sex, ca era obosita, nici macar nu a reusit sa iti trezeasca cu adevarat interesul, ca mai mult tu ai tras de el, si ca nu recomanzi la altele.

Si incepi si tu sa spui printre prieteni.
Ce parere o sa aiba ei? happy

| Hakuouki a răspuns:

De ce fetele dupa ce se despart de un baiat incearca sa-l faca pe acesta de ras in zona? Sunt greseli si greseli, nu ii respect si nu ii pot numii barbati pe cei ce o fac, chestia asta se intampla doar la "pustani" si asta pentru ca fetele cad imediat in pat.

| Fernando9Torres a răspuns:

Pai,hai sa iti explic mai pe intelesul tau.Merge un vanator la vanat, si deodata apare in fata lui un urs(MARE)el scoate pusca si il omoara, cand vede ca l-a omoarat merge sa se laude la prieteni ca el a omorat un urs iar ei nu.Ai inteles ceva? happy

| DarkAndDreary a răspuns:

Unora nu le pasa deloc de sentimentele iubitelor lor.

| Happyjump a răspuns:

Toti sunt asa, le f*** si le lasa. Bine, poate aproape toti.

| corhaz a răspuns:

De invidie ca numai are relatia si na vrea sa mentina orgoliul

| NimeniSiAtat a răspuns:

Personal mi se pare o prostie, pentru ca fiecare se foloseste de celalalt.

| Dudu008 a răspuns:

Deoarece in sinea lui s a creat un complex despre acest lucru si despre imposibilitatea infaptuirii lui iar zicand lumii astfel se simte mai bine

| leFunnyDuck a răspuns:

''Am ***-o si am parasit-o''. Se folosesc doar de fete pentru distractie si ar trebui macelariti unul cate unul lol.