| SteauaROsie a întrebat:

Sal
ce parere aveti despre baietii si fetele
care se lauda cu frumusetea si perfectiunea lor
pe youtube
yoo ii cred niste ratati
niste oameni normali nu ar face asta
voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

La fellaughing)niste ratathilaughing))

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frumosi? Perfecti? Nu exista asa ceva.Frumusetea nu e intresanta pentru ca atunci cand vezi un om aparant frumos instinctul tau natural de carcotos isi spune sa ii cauti defectele cu lupa. Iar daca nu le gasesti intri cu cizmele in trecutul lui doar-doar vei afla ceva.Pateticoh go on

| Ana a răspuns:

Spui de cei care fac un colaj cu pozele lor si cu o melodie pe fundal?

| Ana a răspuns:

Sufera si ei big grin

| SteauaROsie explică:

Exact
am vazut pe youtube ceva gen
cei mai frumos baieti din titan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sunt cu nasul pe sus si in al doilea fiecare om este egalwinking