| CrissCrissy14 a întrebat:

De ce un baiat nu te MAI baga in seama dupa ce stie ca tu ai realizat ca te place.Ex:Andrei a aflat ca Ioana stie ca el o place.
Si baiatul e rusinos si fata lafel.Se plac de 2 ani, dar nu au recunosc niciunul ce simt. sad

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea ta este ilogica sau fara sens, intrebi de 2 lucruri diferite, Fii mai explicita intro intrebare noua, cu o formulare corecta.

| Skilline2012 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ilogica = fara sens.
Cam asa au fost majoritatea raspunsurilor tale. Mai treci cu vederea peste anumite greseli, oricum 70% de pe TPU sunt asa, si cred ca faza cu formularea corecta ar trebui sa o aplici si tu.

| SkyPilot a răspuns:

Daca stii ca te place, vorbeste cu el. El este foarte timid si rusinos, ii este teama sa fie respins sau sa se faca de ras. Nu ai nimic de pierdut, daca va placeti e pacat sa va pierdeti.

| grab a răspuns:

De fraieri. baiatul ar trebui sa se maturizeze un pic si sa isi dea seama ca femeia de aia e sexul slab ca sa fie condusa. condusa cu fermitate si cu placere si cu masculinitate ca sa vina de placere acolo unde vrea el sa o aduce.
si daca fata e indragostita si vede ca el nu are curaj, ar face bine sa il provoace mai des si sa ii dea curaj pe cat posibil.
altfel o sa treaca timpul si altii vor veni la rand sa le separe speranta.

| DarthRevan a răspuns:

Sallut Crissy, pai hai sa iti explic eu, ideea e ca la varsta ta, mai ales adolsecenti intre 14-18 ani nu prea cauta o relatie serioasa. Depinde adoelscenti cauta doar distractii si satisfaceri nu si iubire.Intelegi Criss?

| loveM a răspuns:

Daca tot va placeti unul pe altul de 2 ani de ce nu incerci sa vorbesti cu el... sa fiti impreuna?