| bbonly a întrebat:

De ce un baiat spune ca suntem prieteni, dar ma invita in "gluma" in oras, ma intreaba de trecutul meu, vorbeste cu mine mereu si face alte lucruri care imi dau un alt feeling? aveti idee de ce? vi s-a intamplat si voua?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce gen de baiat e.S-ar putea sa-i placi dar sa nu vrea inca sa-ti spuna, sa te tachineze

| veronica0912 a răspuns:

Ai grija, nu stii ce e in capul lui. Nu te cam dezvalui ar fi mai bine sa vezi ce intentii are.