| lorenmorgan a întrebat:

Doresc foarte tare sa adaug o persoana in lista de prieteni pe facebook dar el nu are optiunea adauga in prieteni dar urmareste. daca am pus urmareste lui ii arata ca-l urmaresc?

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Da, ii apare ca notificare ca tu il urmaresti, si daca doreste poate sa te adauge la prieteni.
O data ce are doar optiunea "urmareste" inseamna ca nu ai nici un prieten comun, deci daca ii dai mesaj privat o sa ii apare la "altele" nu la "mesaje"

| T0T a răspuns:

Da, îi arată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca da.
Trimite-i mesaj spunandu-i sa te adauge el pe tine in acest caz.