| TotEu1993 a întrebat:

De ce unele fete nu prefera relatile de lunga durata?
Adica nu ii place sa stea cu un baiat mult sadsadsad...am avut o discutie cu prietena aseara si asta mi. a zis cryingcryingcrying
Chiar daca totul merge bine intre noi sad

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Şi eu sunt la fel...
Din pricina tuturor suferinţelor din trecut,mă simt constrânsă de toate lucrurile care îmi cer implicare.
Şi pur şi simplu nu fac faţă.
atunci mă desprind de tot ce îmi este mai drag.
Fii lângă ea,atunci când are nevoie de tine şi nu o lăsa să plece, dacă o iubeşti.
Rămâi lângă ea şi arată-i că poate avea încredere în tine.
Oferă-i protecţia şi dragostea ta.
Oferă-i siguranţa zilei de azi şi a celei de mâine.
Nu renunţa acum.
Luptă şi mergi mai departe, dacă ştii că şi ea te iubeşte.

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Nu este pregatita pentru o relatie adevarata. Si cel mai probabil nici nu te iubeste cu adevarat, pentru ea relatia voastra este o joaca. Vorbeste cu ea, incerca sa aflii ce simte altfel vei suferii cand se va despartii de tine.

Muult succes~winking