| AntonyaCeaCurioasa a întrebat:

Hei oameni ai planetei! Am o mica problemuta de dezbatut cu voi. la mine in sat a venit o fata in vacanta la bunici. E super draguta si eu fiind bi as vrea sa o abordez si sa ma cam combin cu ea, dar nu stiu daca ea vrea acest lucru. Am studiat-o mai mult timp si are cateva apucaturi daca pot sa le spun asa (gen, nu suporta sa fie atinsa prea mult de un baiat-prea mult adica sa o cicaleasca, nu sa o pipaie obsesiv- si prefera sa stea mult mai mult cu fetele si sa discute despre alte fete, machiaje si prostii din astea). Credeti ca daca as intreba-o direct ar fi mai ok, sau sa ii arat intr-un mod discret ca imi place de ea?
P.S. Nu vreau o relatie de lunga durata, ci doar ceva trecator, mai mult pentru distractie.
P.P.S. Nu va omorati neuronii vostri daca doar vreti sa va bateti joc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine o intrebi direct, s-ar putea sa nu realizeze din chestii discrete ca o placi. Am inteles ca si tu esti fata, sper sa nu ma insel. Ii spui si gata, aia e.

1 răspuns:
| TeoImpuls a răspuns:

Vacanta se termina in 2 luni aproape...grabeste-te
Cel mai simplu ii propui sa fiti impreuna pe perioada verii dar daca va indragostiti, voi suferiti si va zic ca nu e placut. Daca te refuza, ce ai de pierdut?