| TotEu1993 a întrebat:

Help TPU. acum 3 zile ma. m inpacat cu fosta prietena. dar a pus o conditie : sa nu stie nimeni ca suntem impreuna.Suntem in acelasi liceu.asta inseamna sa nu ne vedem deloc la scoala, a zis ca dupa ore, dar si atunci merge in parc si tot vor afla cei apropiati noua.Aseara mi. a zis ca daca afla ca am spus cuiva ca suntem impreuna de desparte de mine.Am avut o discutie aseara si printre cele spuse acolo a zis ca ei nu ii place sa stea mult cu un baiat.sad
De ce a ales sa puna aceasta conditie?
Cand a zis ca nu ii place sa stea mult cu un baiat se putea referii ca nu o sa tina mult relatia noastra?

Raspunsuri sincere...

5 răspunsuri:
| Anonim_7591 a răspuns:

Un raspuns since? Desparte-te de ea ca nu te merita!sad
Daca esti dispus sa accepti toate conditiile pe care ea alege sa ti le puna inseamna ca te vede ca un baiat usor influentzabil. Daca aveti o relatie serioasa ar trebui sa ai si tu un cuvant de spus, sa asculte si ce ai vrea tu de la aceasta relatie.

Daca a spus ca nu vrea nimeni sa stie de aceasta relatie si ca ea nu sta mult timp cu un baiaat...eu as fi de parere ca incearca un mod mai suptil de a se desparti de tine.ai putina demnitate si nu iti fie frica de durere si vb serios cu ea. Intreab-o pe ea tot ce te nelinisteste si roag-o sa fie sincera.winking

Daca o sa spuna lucruri grele sau mai putin placute incearca sa fi tare! nu ii arata cat suferiwinking bafta happy

| Shugareala a răspuns:

Acuma depinde si ce fel de relatie ati avut voi inainte... mi se pare ciudata conditia pusa de ea, adica eu daca as fi in locul tau nu as acepta-o, pentru ca va poate vedea oricine, si clar se aud zvonuri... nu e musai sa spui tu!

nu stiu ce sa zic, nu vreau sa fiu acum rea, dar gandeste-te putin, ea cu conditia aia iti taie tot elanul, de ce? poate nu mai tine la tine, si ii e rusine sa iti spuna direct, atunci ar avea logica si conditia...

| Vulvatron a răspuns:

E proasta oh go on da isi bate joc de tine mai pe scurt si mai direct happy

| Dragoselu_1305 a răspuns:

Exista un cuvant pentru cele ca,, prietena ta'' c****

| MetallGirl a răspuns:

Sunt unele fete care prefera relatiile scurte pentru a cunoaste cat mai multi baieti.Nu trebuie neaparat sa fie un motiv de alarma dar. lasa'i putin spatiu.fii mai misterios.asta ar putea sa o atraga!