| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieți/bărbați:
Să zicem că faceți sex cu o fata pentru prima dată. Înainte să o faceți, ea va spune că e virgină, dar vă dați seama că nu este atunci când o penetrați.
După câteva partide de sex, îi faceți sex oral și ea accepta sa vă facă și ea. Va spune că nu a mai făcut până atunci, dar se descurca destul de bine pentru o începătoare. Va zice că a văzut în filme pentru adulți cum se face.

Dat fiind că v-a mințit când v-a spus că e virgină, ați crede-o când va spune că nu a mai făcut sex oral?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu as tine cont de detaliile astea inutil de grădiniță și m-aș bucura de sexul sălbatic și pasional alături de ea

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti genul de barbat care umbla dupa aventuri pasagere ce ai scris tu acolo sunt detalii.
Daca esti genul de barbat care te atasezi de o persoana si pe urma treci la sex ar trebui sa ai incredere in ea. Ma indoiesc ca e vreo femeie care sa creada ca un barbat nu se prinde daca zice ca e virgina si de fapt nu e...

| Violleta2022 a răspuns:

Dar este foarte clar, ca nu mai are crezare deloc, odata ce a dovedit prin tot ce a facut, ca-i "profesionista".

| LukaQ a răspuns (pentru Violleta2022):

Mi se pare cat se poate de corect!

| mihai69 a răspuns:

Detalii nesemnificative.

| dullcat a răspuns:

Sigur, ca doar asa iti dai seama daca este virgina, bagand bucata de carne in ea. 1000% accurate.Ma mir ca nu s-au gandit medicii la metoda asta revolutionara si in schimb au ales sa interzica testele de virginitate in Romania, tocmai fiindca si metoda faimoasa cu degetul era foarte concludenta si precisa.NOT.

Dezamagita, ca multe alte dati, fiindca postezi astfel de intrebari sexiste si fara niciun rost.Vaginul e format din muschi care se contracta si se dilata. Daca tu ai impresia ca e larg sau stramt nu inseamna absolut nimic si nu iti dezvaluie istoricul ei sexual. Unele femei au vaginul mai mic si atunci despre alea ce zici? Sunt virgine pana la moarte?

https://media3.giphy.com/......giphy.webp

Daca minte asta e, data viitoare vei sti mai bine pe cine sa alegi, in caz ca virginitatea e asa un criteriu important in ecuatie.

Sau toata povestea e cumva inspirata din 50 shades of grey? Acolo tot asa zicea, tipa se pricepea la oral desi nu avusese vreodata o interactiune sexuala.

| minrest a răspuns:

1. Nu poti fi sigur daca e virgina sau nu. Multe femei au murit nevinovate pentru ca nu au sangerat la prima penetrare, vezi ''legea sinuciderii tinerelor fete'', in vigoare in Turcia. 2. Poate ca nu e virgina, dar nu poate accepta asta; e in denial. Nu toate dezvirginarile sunt evenimente fericite. 3. Ce mare lucru sa faci sex oral bine; eu am facut foarte bine de prima data.

| Hyperion7 a răspuns:

Decât să o faci pe Sherlock Holmes, nu mai bine profiți de clipa?big grin

| Robert2526 a răspuns:

Nu m-ar interesa acest aspect, as alege sa o cred. Oricum nu as intreba nimic despre trecutul ei. Ce treaba am eu cu trecutul ei? Daca vrea sa imi zica, aleg sa o cred in tot ce zice.

| AdeLeu a răspuns:

Nu poti sa iti dai seama 100%, poti sa intuiesti doar. Ar fi presupunerea mea ca minte. Iar daca face sex oral pentru prima data, nu inseamna ca s-ar descurca extrem de prost, deci daca face destul de bine, nu as suspecta-o sau ceva. Ar fi risipa de energie din partea mea sa analizez aceste lucruri, din moment ce nu pot afla daca minte sau nu, doar daca nu recunoaste ea acest lucru.

| hipotronic a răspuns:

Hei. Odată ce ai mințit așa încă de la început, e foarte greu să mai aibă încredere cineva în tine după aceea indiferent că ești bărbat sau femeie mai ales dacă este vorba despre ceva intim, un subiect mai sensibil pentru cineva, iar mai apoi necesită timp în funcție de amândoi ca încrederea să fie recâștigată.