| Secret5 a întrebat:

De ce unor femei le place să fie dominate in timpul sexului, adică să fie un pic "viol" in timpul sexului?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unor femei? De fapt tututor femeilor.
Are la baza simturi de frica de pierdere, Femeile isi aratã public ca au incredere in ele Dar au insecuritati adânci, o fac pentru a-si pastra partenerul. De aia unele reactioneaza diferit cu diferiti tipi, la unii nici nu le fac sex oral pentru ca stiu ca sunt deja placute, la altii fac sex nebun si se lasã dominate de partener din cauza fricii de pierdere, ruleaza in minte "daca ii fac la asta pe plac sexual, o sa ma pastreze"

| Andreea555555555555 a răspuns:

Pentru ca asa ne place, sa fiti un pic mai impulsivi, sa ne aratati ca ne doriti cu adevarat! E logic asta, doar nu ne-ar place un timid, rusinos care ne plictiseste. Intr-adevar, ar fi putin dragut dar parca tot atunci cand sunteti amandoi niste "nebuni" e mai frumos!