| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa le doară pe unele femei in timpul sexului?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai mai pus asemenea intrebare si ti s-a raspuns nu, pe femei nu le doare in timpul sexului daca partenerul este tandru cu ele daca are rabdare ca vaginul ei sa se lubrifieze sa se incalzeasca femeia prima, sa se excite ea mai simplu spus, daca el nu are rabdare si femeia are vaginul uscat o va durea groaznic, multi barbati nu au rabdare sa o satisfaca pe ea ca femeie prima, ei se gîndesc numai la ei. Totul depinde de partener de penisul lui cit de gros este si de lubrifierea suficienta a femeii, există lubrifianti la sex shop pentru cele care nu se pot lbrifia pe cale naturala, atunci se va unge vaginul cu lubrifiant si eventual si penisul capul glandul ca sa alunece sa intre usor in dînsa in femeie.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate doar pe virgine, sau pe cele care nu au primit un preludiu bun si nu sunt excitate si umezite vaginal din lipsa de interes sau necunoastere, a baiatului.

| Goete a răspuns:

Excluzand virginele,
Daca mergi la curve le poate durea in cot de tine dupa ce ai platit.

| Brizbriz a răspuns:

Da, evident
intotdeauna le doare daca nu au destul preludiu ca sa se "ude" (adica sa genereze lubrifiant, in interior)
in plus este un cliseu generalizat, absolut faptul ca la primele experiente sexuale, aproape fara nici o exceptie, in mod sigur, LE DOARE, din doua motive:
2. nu stiu sa se ude, pentru ca nu au mai facut-o pana atunci
1. muschii vaginului nu sunt obisnuiti inca, moment in care dor, chiar foarte tare cand vaginul e penetrat
ca sa nu o doara, partenerul trebuie sa aiba experienta, sa inteleaga fenomenul, sa aiba rabdare si sa o ia incet, incet, si sa incerce sa o excite extern cat poate de tare, inainte de act

| Allemando a răspuns:

Salve!
La început, da. După câteva partide, devine plăcut.
Sper că te-am ajutat!

| Gambler007 a răspuns:

Nu, pentru ca femeia e construita in asa fel incat poate sa fie penetrata si de 2-3 ori in aceiasi gaura

| MateiDaSfaturi a răspuns:

Daca le bagi tot pumnul da