anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa stati deasupra in timpul sexului?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, eu stau la etajul 1.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe bloc?

| Sofer a răspuns:

Deasupra pe pat imi place.

| NotNamed a răspuns:

Sub pat imi place

| Meme10Meme a răspuns:

Sunt virgin [si asa raman] deci nu pot sa-ti raspund.

| Briannaa12 a răspuns:

Bună! Când eram mai mica și mai rușinoasă nu îmi plăcea, credeam ca nu ma pricep și mi era cumva rușine, aveam intr-un fel emoții, mi se părea ca poate nu ma mișc cum trebuie. Apoi am început sa fiu din ce în ce mai relaxata și chiar am primit complimente pentru cum ma mișc, asa ca eu am devenit aia care tot cerea sa stea deasupra. Începuse sa-mi placa la nebunie. În primul rand, pentru ca ador sa-mi fac partenerul sa se simta bine și nu îmi place sa stau ca un lemn în pat, simt nevoia sa ma implic și eu cumva. În al doilea rand, mi se pare mișto pentru ca pot controla foarte bine și viteza, și ritmul, și tipul de mișcari și unghiul și tot și astfel ajung mai repede la orgasm. În al treilea rand, din poziția aia îmi pot lua palme la fund, pot fi mangaiata pe spate, chestii după care MOR laughing. Sexul ar fi plictisitor dacă numai un singur partener ar sta mereu deasupra și ar face toată treaba. Si pentru fetele care citesc acest răspuns și încă nu au curaj sa stea deasupra : trebuie doar sa va simțiți ca cele mai sexy și frumoase creaturi și sa va mișcați cu senzualitate și pasiune. Mai întâi lent, eventual și circular sau față - spate, apoi sus-jos și din ce în ce mai repede. Puteți sa va mângâiați sanii ca să vadă și omul ăla ceva frumos, puteți sa va aplecați peste el ca să l sărutați pe gura / gat, sa l mângâiați pe piept... Doar relaxați va și fiți cât de sexy puteți și vă vor dispărea orice fel de emoții când o sa l vedeți pe el incantat sub voi. Asta așa, ca idee, pentru ca știu cât de aiurea era pentru mine când nu aveam curaj sa stau deasupra și am zis sa încurajez / sa dau câteva sfaturi. Dar ție îți place să stai deasupra?

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Intotdeauna legat de tavan.

| lulufunny6766 a răspuns:

Pozitia culcat de preferat

| carantina a răspuns:

In nici un caz

Întrebări similare