| i86e2 a întrebat:

De ce vă pasă de virginitate? Nu înțeleg de ce se agită oamenii atâta pentru o membrană. Nu expiră fata daca nu e sigilată. laughing Expirare adică termen de valabilitate.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru ca asa a avut grija de ea si nu s-a dus cu toti nesimtitii. Dar si singura daca o face si cel care o ia in relatie afla sau e sigur ca nu a fost cu altul se poate bucura ca el e primul, dar ce sa mai zici in ziua de azi ca tuturor le pasa doar gaura neagra.

17 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Dar dupa parerea ta, ce ar trebui sa facem? Sa mergem cu primul care ne iasa in cale?
Hai fi serios, nu cred ca voua v-ar placea sa aveti o relatie cu o fata care a fost cu o gramada, sigur ati spune "Uita-te ba si la curva asta".

| i86e2 explică (pentru AriannaAri):

Eu nu am vreo problemă cu fetele care au umblat cu mulți. Totuși, nu la asta mă refer. Nu știu de ce se agită oamenii cu virginitatea lor, când e doar o membrană. Dacă vor s-o facă, s-o facă și gata, fără griji dacă e persoana potrivită pentru dezvirginare sau nu.

| KittyKit a răspuns (pentru AriannaAri):

Exact!

| AriannaAri a răspuns (pentru i86e2):

Fata care are respect de sine niciodata nu se va duce cu primul care ii iasa in cale doar pentru a-si pierde virginitatea iar aia caruia nu ii pasa de corpul ei se va duce cu oricine, simplu.
Asta este parerea mea.

| i86e2 explică (pentru AriannaAri):

Unde dracu am zis eu să și-o tragă cu primul care îi iese în cale?
Bine, bre, așteptați-l pe Făt-Frumos, ce știu eu? Poate ajungeți domnișoare bătrâne, prea puțin îmi pasă.

| AriannaAri a răspuns (pentru i86e2):

Cred ca nu ai inteles ce am spus, in fine.
Pana la urma, din cate stiu eu, un baiat va prefera mereu o fata care a fost cu 1 sau 2 decat una care a fost cu "tot orasul".
Si inca ceva, daca una isi pierde virginitatea la o varsta mai frageda, nu e bine, daca una mai e virgina la 20 de ani, nici aia nu e bine, dar ce e bine pana la urma? Nici voi numai stiti ce vreti. happy

| KittyKit a răspuns:

Pai unde ar mai fi onoare unei fete daca sar duce la orice dobitoc sa isi piarda virginitatea cu el? raised eyebrows

| i86e2 explică (pentru KittyKit):

Păi mai bine bagă degetul și rezolvă singură problema, ca să nu se lase pe mâna dobitocilor. laughing

| KittyKit a răspuns (pentru i86e2):

Sau si mai bine astept baiatul potrivit cu care sa fac asta.Un baiat in care are incredere si il iubeste.Asta ori se duce direct pe centrura

| KittyKit a răspuns (pentru KittyKit):

Centura*

| i86e2 explică (pentru KittyKit):

Adică singurele variante ale tale sunt: așteaptă-l pe Făt Frumos sau du-te pe centură? Câți ani ai, 10?

| KittyKit a răspuns (pentru i86e2):

Stai tu linistit ca nu am 10 happy Dar dintre a ma culca cu orice idiot si a ma dezvirgina sigura...Il aleg pe fat-frumos.Si cred ca orice fata intreaga la cap este de aceesi parere ca mine.

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Offff fetele cred ca toti sunt asa porci daca il vad pe unu inseamna ca si celalat e proc.

| KittyKit a răspuns (pentru All3xAssAssInnSS):

Pai nu e vina noastra...Baieti ne fac sa credem asta

| All3xAssAssInnSS a răspuns (pentru KittyKit):

Da dar nu toti baietii sunt la fel ca cei de care vorbiti de exemplu eu nu-s porc ca alti de la mine din bloc care es cu fete si aduce cate una pe rand si le f.e pana la 2 noaptea.crezi ca rezist sa o aud paia cum rage? ca deea stau pe net ca nu pot sa dorm si tata are o matura cu coada lunga si mereu bate la ei in tavanlaughing

| KittyKit a răspuns (pentru All3xAssAssInnSS):

laughing Trebuie sa recunosc nu toti sunt la fel.Dar stii, mai bine sa fi precauta decat sa te arzi

| TayZzZ a răspuns:

Mda, oricum, in capul unora-a nu fi virgin la o varsta de peste 20 de ani inseamna a fi o curva si in orice caz nu numai facand sex poti sa nu mai fii virginahappy