| anonim_4396 a întrebat:

De ce va timp am început sa ascult asmr unor fete.
Faza e ca ma excita mult mai mult ca un porno și am ajuns chiar sa ma masturbez. E ok?
Ați pățit și voi?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca doar tu patesti asta. Marturisesc, nu stiam de asmr dar am citit acum pe net. Eu ma excit cand vad o femeie goala. In patul meu, bineanteles.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu prea pare ok ce faci tu pe acolo thinking

| Emilian65 a răspuns:

Nu este ok. Nu am patit asa ceva.

| Sofer a răspuns:

Poate fetele alea te excita.

| Legion7X a răspuns:

Când a mai apărut și asta?

| NotNamed a răspuns:

Doamnelor si domnilor tocmai ati vazut una din efectele internetul asupra creierului uman.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am pățit sa mă excite sexual vreuna. Pentru a face asmr trebuie sa fie foarte buna pentru asta, să citească mintea și să știe exact ce vrea cel care asculta. Și prea puține reușesc să facă asta.

TeacupAudio.
E singura care a reușit să mă impresioneze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, e nemaiîntâlnit acest fetish

| ACTH a răspuns:

Niciodata. Ai fetishuri ciudate.

| lsn a răspuns:

Nu e ok pentru ca isi pierd neuronii