| Goete a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre un tip care se masturbeaza? Adica sa presupunem ca din greseala m-ati vedea in timp ce ma masturbez, cum ati reactiona? V-ati distra sau v-ar fi greata sau v-ar excita sau?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Este un lucru perfect normal. greata? cred ca glumesti. daca te-as vedea amsturband m-as alatura tie

6 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Tu cred ca vroiai sa fii subtil si sa intrebi : ma masturbez si cred ca nu o fata nu o sa accepte ca fac asta.

| johnbucuresti a răspuns:

Un fraier! cum sa fii in casa cu o femeie si sa te masturbezi!
chiar esti fraier!
Asta parere au femeile despre tine!
ca tu nu esti instare sa le convingi macar sa te satisfaca ele!
ce fraier esti nu merita sa stea cu tine nici o femeie

| Goete explică (pentru johnbucuresti):

Nu am mentionat nicaieri ca as fi in casa cu o femeie. As fi pe plaja de exemplu, intre niste stanci

| johnbucuresti a răspuns:

Cum sa fii atat de retar d si sa te masturbezi cu o femeie in casa!?
Penibil
Oribil
DEMN DE DISPRETUIT!
Orice femeie o sa spuna ca esti un fraier!
si o sa plece la altul care sa i-o traga bine!

| Axde a răspuns:

Nu as reactiona nicicum, e treaba lui. Si cred ca e ceva normal.