| GicaLoverBoi a întrebat:

In ultimul timp am o problema care ma macina. Am o prietena stabila care nu vrea sa facem sex, astfel incat stau in fata ei si ma masturbez. La inceput mi-a fost rusine, dar cu timpul a ajuns un obicei. Nu o deranjeaza faptul ca ma masturbez in fata ei, o deranjeaza faptul ca ma excita figura catelusei ei Bella. Ce sa fac pe viitor? Fara bascaleala. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bigalow a răspuns:

Daca cateaua e majora pune-te cu "belengherul" pe ea rolling on the floor eu te cred ca nu faci misto ca sunt o gramada de cazuri pe la televizor,daca vrei am si eu o catea,are fata de perversa, laika o cheama, lasa id-ul sa iti trimit pozele cu ea rolling on the floor

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu te-ai gandit ca ceea ce faci nu e normal?

| GicaLoverBoi explică (pentru mgtow):

Am observat aceeasi problema si la un vecin de al meu, cu care sunt prieten de vreo 5 ani. Ceea ce mi se pare dubios este ca prietena lui are o iguana.

| Swallow a răspuns (pentru mgtow):

Cu ce sa gindeasca, daca si-a pierdut creierii prin masturbare laughing

| GicaLoverBoi explică (pentru Swallow):

Auzi tu vagina (sa nu sune prea urat). Daca am o problema care vreau sa o discut pe forum, tu de ce mm te bagi in seama ca si un chilot in CUR?

| mgtow a răspuns (pentru GicaLoverBoi):

In caz ca e minora se intelege dar daca e majora mai stai 3 luni si vezi ce miscari mai face, daca accepta sexul bine daca nu iti cauti alta doar nu stai sa freci belengherul dupa aia.

| Swallow a răspuns (pentru GicaLoverBoi):

Ahh,a durut crying -> rolling on the floor si ce crezi ca ai cistigat cu faptul ca ti-ai scris toate cunostintele si cuvintnele auzite vreodata intr-o fraza? laughing

| GicaLoverBoi explică (pentru mgtow):

Daca belengheru ii mata, nu ma deranjeaza

| bigalow a răspuns (pentru bigalow):

Mersi pentru funda, eu ma asteptam sa imi iau vreo 500 de injuraturi laughing

| GicaLoverBoi explică (pentru bigalow):

Mesaju era la bascaleala. nu mi-a venit sa cred ce am citit pesite-u asta. incredibil. ba frate inteleg ca nu ai nici o cultura, dar sa nu ai habar deloc? asta nu pot sa inteleg. am postat mesaju asta sa vad ce raspunsuri as primi si de aia ai primit funda. Incredibil ce se poate citi si auzi de la ratatii astia de copii. mersi gigi pentru sinceritate laughing

| alin322 a răspuns (pentru GicaLoverBoi):

BA, tu esti prost rau laughing)

| bigalow a răspuns (pentru GicaLoverBoi):

Da stiu mi-am dat seama laughing ca e la misto intrebarea de aia ti-am raspuns si eu la bascalie, bine sunt sigur ca altii au pus botul si au crezut ce ai intrebat laughing

| bigalow a răspuns (pentru GicaLoverBoi):

Daca cateaua e majora pune-te cu "belengherul" pe ea rolling on the floor eu te cred ca nu faci misto ca sunt o gramada de cazuri pe la televizor,daca vrei am si eu o catea,are fata de perversa, laika o cheama, lasa id-ul sa iti trimit pozele cu ea rolling on the floor

| elasexygagica a răspuns:

Daca vrei vin si te satisfac eulove struck o fac mai bine ca gagicatatongue

| Азбука a răspuns:

Sa nu-ti vina vreo idee si sa-ncerci ceva cu biata Bella laughing

| RyugaHideki a răspuns:

OK.inceputul: normal. Finalul: What the F!@#?

| MarTZius a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, sa clarificati aceste lucruri pentru ca nu poti continua asa la infinit.nu stiu daca e virgina sau nu dar daca este s-ar putea sa sufere de o boala care de numeste''Teama de sex sau vaginismul''. iti dau un articol sa citesti:
http://www.sexgen.ro/hot/de-ce-femeilor-le-e-teama-sa-faca-sex-8875033
nu stiu ce sfat sa iti dau pentru ca nu ne-ai dat prea multe detalii dar sper sa iti fiu de ajutor.

| cristyblondu a răspuns:

Du-te bah ca esti penallaughing ai prietena si faci laba in fata eilaughing) macar pune-o dreak pe ea sa tio facalaughing)).sau cautati alta

| Mihai19MaxX a răspuns:

Ce caz interesant. Daca are sub 18 ani nu forta limita.Convinge-o usor sa se foloseasca penisul cu mana,dai incredere in ea,atinge-o cate putin,pentru inceput pe sani, dupa ai grija cand ajungi mai jos, joacate cu clitorisul si va da de senzatia acea placuta.Cred.Alt sfat chiar nu am...

| Labirinth a răspuns:

Pe viitor, fa sex cu catelusa. Poate iti faci iubita geloasa. Fara bascaleala.

| GicaLoverBoi explică (pentru Labirinth):

Fara bascaleala, esti prost.

| alin322 a răspuns (pentru GicaLoverBoi):

Fara pacaleala esti prostu' site-ului laughing)

| Labirinth a răspuns (pentru GicaLoverBoi):

Oi fi eu mai prost, dar tu iti iubesti mana mai ceva decat eleva porno. Get a life, dude!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzanta intrebare o fi lezbiana sau tu doar glumesti