| mirame a întrebat:

De ce vor femeile sa stie, in permanenta, ca sunt apreciate de partenerul lor?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din nesiguranta proprie si din nevoia imperioasa de confirmare!
Femeile greu stiu ce vor,greu inteleg ce le multumeste,sunt sume de contradictii,adunate si imprastiate,in acelasi timp!
Asa ca,vocea si parerea barbatului de langa ele va conta intotdeauna.
Si nu pentru ca il vor asculta, ci pentru ca va fi inca o confirmare a ceea ce ele gandesc dar nu au curajul sa spuna.
In mintea unei femei si un nebun va ameti, nu incerca sa intri,"de ce"-urile nu au sfarsit!

4 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Pentru ca nu sunt sigure de sentimentele partenerului. big grin

| Cattuzu a răspuns:

Pai tu nu te-ai simti special sa stii ca prietena ta te apreciaza la tot ce faci sau ce zici? eu asa mas simti

| Bellaconcavella a răspuns:

Pentru ca doar partenerul lor le poate face sa se simta cu adevarat frumoase,puternice, sexi, si le da incredere in fortele proprii, neglijand sau uitand(se mai intampla sa se uiti oamenii mai au si alte probleme pe cap) sa apreciezi anumite aspecte pe care ele le considera importante ele se simt putin neglijate considerant ca poate tie nu iti mai place de ea, sau nu o mai consideri asa buna in pat sau poate asa desteapta, si uneori doar uneori apare frica "dar daca a gasit sau cauta pe cinvea mai bun"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru incredere, confirmarea dragostei si tot asa. Depinde foarte mult de persoana. Eu vreau sa stiu asta ca sa fiu constienta daca am facut un lucru cu folos sau nu.