| Squmppaaaa a întrebat:

Ce fel de fete sunt mereu apreciate.(pentru baieti)si ce conteaza cel mai mult pentru voi? daca fata e bine dezvoltata sau daca are suflet bun? pupic celor care raspund :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Aspectul fizic ingrijit. E o regula universala care te face placut.Frumusetea nu e o chestie batuta in cuie, difera de la persoana la persoana
O fata zambitoare, relaxata si amabila mereu va atrage.Ca un soare care lumineaza mormanul de gunoaie.Ca-n Wall-Ethinking

1 răspuns:
| redsh0t a răspuns:

Pai. Sa arate si cat de cat bine. Insa cel mai important nu e sufletul, Ci caracterul, personalitatea Sunt multe calitati pe care le poti gasi la o fata... sa fie INteligenta(nu neaparat Desteapta)