| Shiraishi a întrebat:

De ceva timp (max 1 saptamana)imi place de un baiat care e mai mic decat mine cu o clasa (*eu a 8-a el a 7-a ). El are deja prietena (prietena lui fiind una de bani gata, fitoasa ) si o stiu pentru ca este in clasa cu vecina mea (ea este a 6-a ), iar el este un baiat simplu si de gasca. Clasa lui este la acelasi etaj cu clasa mea. Pe hol il vad mai mereu. Se uita mai mereu la mine cand nu sunt atenta, iar cand ma uit la el, isi schimba repede privirea. Voi ce parere aveti? Ma place sau nu? (P. S. - este mai timid))

1 răspuns:
| LifeInColors a răspuns:

Cred ca te place, ar fi in regula sa vorbesticu el p mess, si sa ii devii prietena apropiata si apoi totu va curge de la sine ( mai ales daca u nu vei face fite, iar prietena lui da.iar tu vei vorbi deschis cu el si il vei ajuta cu una alta) succes:*.