| theionika a întrebat:

Imi place de un baiat de putin timp si am vazut ca mereu ma urmareste cu privirea, ma saluta uneori intra in vorba cu mine(suntem in aceeasi clasa), el este foarte timid, dar si eu sunt tot asa...

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A atunci e naspa 2 timizi, macar e suspans cine va vi primul care va vorbi? eu spun mereu sa lupti daca isi place de cineva, lupta pentru el, vorbeste cu el, frica e doar un pas in spate

| SergiuBoss11 a răspuns:

Intreaba-l:"ce faci?". discutand treceti peste aceste emotii ce va ingradesc personalitatea.La inceput va fi liniste, dar cu timpul veti ajunge sa comunicati exact ca si doi candidati la presedentie intr-o dezbatere.