| darkknight9 a întrebat:

Imi place f mult de un baiat de 19 ani(eu am doar 15) si nu stiu daca el ma place pentru k nici macar nu ma cun; eu l-am vazut la biserica de mai multe ori si m-am interesat cum il cheama si unde sta dar altceva nu stiu despre el; de fiecare data cand vine se uita la mine insistent si daca ma uit si eu la el isi lasa privirea in jos si cand eu nu ma uit la el se uita el la mine si eu il vad cu coada ochiului; in ultimul timp am stat jos ca sa il vad si ne uitam unul la altul; dar acum urc sus la cor si el mereu cand da liturghie se intoarce si se uita la mine; dar nu stiu daca ii place de mine; poate pur si simplu nu are ce sa faca si de aceea "ma studiaza"; dar daca ii place de mine sa zicem(desi nu stiu) nu cred ca mi-ar spune vreodata pentru k pare timid; voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| muresancristian a răspuns:

Uite parerea mea: NU te teme daca ii un baiat de treaba chiar daca ii pic timid vb cu el fara rusine! ok?