| gingergirl1 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te urmareste cu privirea,si cateodata cand ma uit la el isi schimba privirea? si cand vorbeste cu mine se uita fix in ochii mei! (pff,ce privire cutremuratoare,in sensul bun laughing
P.S:prietenele mele imi spun mereu ca se uita la mine cand nu sunt atenta sau cand plec de langa gasca! Ma place, sau nu tinand cont ca are prietena!?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din ce spui tu, mai mult ca sigur te place, dar are un motiv de nu face si pasul spre prietenie.Vezi care este acel motiv.Bafta multa!

| gingergirl1 explică (pentru onasis1961):

Hmm...pasul spre prietenie thinking
Dupa mine suntem "amici" pentru ca mai vorbim din cand in cand pe fb si cand stam in grup...dar.

| h3r a răspuns:

Și tu te uiți la el...așa că ar trebui să știi ce înseamnă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu siguranta te place, sunt semne ca te place, de ce nu-ti faci curaj si il intrebi, direct si fara ocolisuri?
Te pup!

| SimonaQs a răspuns:

Poate are o atractie pentru tine poate te place. Oricum poate renunta usor la prietena lui si asa poate sa inceapa si orelatie cu tine.

Oricum cred ca te place.

Pa Pa :*

| Lorena7712 a răspuns:

Te place. Insa nu ti-o spune din cauza prietenei lui!

| GutuvanMorgan a răspuns:

Te place, dar nu vrea sa si-o ia de la prietena lui

| maryus83 a răspuns:

Cand se uita la tine si dupa isi schimba privirea inseamna ca te "dezbraca" de aia isi intoarce privirea cand te uiti la el laughing

| 0alafaranume0 a răspuns:

Da te place! oricum la varsta ta asta cu are sau nu prietena nu prea e relevanta ca relatiile nu prea tin

| aconstedani a răspuns:

Are o oarecare atractie fata de tine, dar in acelasi timp este o persoana emotiva, sperioasa [probabil si datorita faptului ca asa cum ai spus tu are prietena. (intelegi ce vreau sa zic) ]