| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp vorbesc pe net cu o fata asa foarte deschis ne cunoastem foarte bine insa ea este mai mare ca mine cu aproape doi ani (sintem din comune vecine) am vazut-o de vreo doua ori dar asa ca simpli prieteni insa acum vad ca ea ar vrea ceva mai mult...sigur ca vreau su ei acelasi lucru dar ma cam intimidez este mai mare ca mine are mai multa experienta big grin curind v-a participa la o serata in care sint invitat si eu.Pe net ne trimitem smile cu kiss una alta dar cind ne vedem oare sa incerc un mic sarut acolo?big grinbig grin Cum ar trebui sa ma comport cu ea?

Răspuns Câştigător
| Yonella123 a răspuns:

Fii tu insuti, nu incerca sa pari altfel decat esti, daca te place te place asa cum esti, fii natural! Nu grabi lucrurile asteapta intalniti-va, stati, vorbiti si va veni de la sine totul.
Bafta!

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Apropie-te de ea incet si vezi cum reactioneaza. Daca si ea se lipeste de tine, incearca dat usor, cu tandrete.
Daca e mai mare ca tine nu insemna neaparat ca are mai multa experienta, dar fetele au in general instincte mai bune decat noi.