| Valentynnnnnnnn a întrebat:

De ceva timp vorbesc pe net cu o fata asa foarte deschis ne cunoastem foarte bine insa ea este mai mare ca mine cu aproape doi ani (sintem din comune vecine) am vazut-o de vreo doua ori dar asa ca simpli prieteni insa acum vad ca ea ar vrea ceva mai mult...sigur ca vreau si eu acelasi lucru dar ma cam intimidez este mai mare ca mine are mai multa experienta :d curind v-a participa la o serata in care sint invitat si eu.Pe net ne trimitem smile cu kiss una alta dar cind ne vedem oare sa incerc un mic sarut acolo?:d Cum ar trebui sa ma comport cu ea?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Civilizat.

| SkyPilot a răspuns:

Poarta-te frumos, arata-i ca o placi. Faptul ca este mai mare nu inseamna ca are experienta. Mai intai lipeste-te usor de ea si vezi daca se apropie sau se retrage. Daca sta, incearca si sarutul dar usurel, da-I posibilitatea sa se retraga daca nu vrea.

| grab a răspuns:

Apropiati-va incet asa la o tandrete ieftina si stie ea ce are de facut cum sa se dea pe langa tine ca sa iti vina curajul. nu te speria de femei, sunt oameni si ele ba chiar mai limitate decat barbatii tocmai cu scopul de a putea fi "convinse" mai usor decat ai crede! succes!

| Noroc_Nița_1997 a răspuns:

Pai citi ani ai tu si citi are ea?