| spawni a întrebat:

Vorbesc cu o fata de numai 2 saptamani si deja m-a invitat la majoratul ei peste o saptamana. sa insemne ceva oare acest lucru? Repet numai de 2 saptamani ne cunoastem. am mai si iesit o data cu ea. Funda

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate nu mai gandi mult ca nu are rost, doar actioneaza fate frumos si pregateste-te sa sari pe ea la majorat fata deja a mutat pionul

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa nu iti faci iluzii desarte. S-ar putea ca invitatia sa fie pur colegiala, una de bun simt, prieteneasca.Bineinteles ca ar fi indicat sa dai curs invitatiei, deoarece se poate considera ca fiind frumos (fairplay) sa procedezi astfel, insa fara sa-ti faci idei/scenarii preconcepute deoarece s-ar putea sa nu se adevereasca, sa fie eronate. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca vrea o relatie serioasa si de durata cu tine.

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Normal ca e de bine, din moment ce vorbiti de doar 2 saptamani, asa ca incearca sa fii baiat destept si fa primul pas, accepta invitatia iar la majoratul ei "treci la actiune" cum spunea un cetatean :p
Succes,

| zorrozozo a răspuns:

Vorbeste cu ea si treci la actiune