| Adyna_7556 a întrebat:

De ceva vreme vorbesc cu un baiat la telefon, pe mess si uneori afara. Eu il plac dar el i'a cerut prietenia unei colege de clasa cu care ma inteleg foarte bine. Ce pot face? Daca ar vrea sa fim impreuna ar trebui sa ii acord o sansa dupa ce i. a cerut ei prietenia dar stia ca suntem bune prietene? Mentionez ca noi nu suntem decat amici acum.

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Vrea doar sa ramaneti amici, vede in tine o prietena buna nu o posibila relatie de dragoste.