| TheSpecialOne a întrebat:

De curand am avut o cearta destul de urata cu prietena mea in care am facut-o proasta si penibila si i-am spus ca nu mai are ce vorbi cu mine. Dupa 2 zile mi-am dat seama ca am gresit si mi-am cerut scuze si ne-am impacat oarecum. Ieri ea mi-a lasat un mesaj in care spune ca nu crede ca o iubesc si ca crede ca voi face la fel si in continuare si ca ii pare rau dar, gata. La sfarsit imi spune ca "daca te-ai schimba..." si ca e deja a2a oara cand fac asa, desi i-am promis si ca nu am cuvant. Cearta e o poveste lunga si nu e numai vina mea dar cum pot sa ma impac cu ea, chiar tin la ea si nu am de gand sa o pierd asa de aiurea. Deci ce ar trebui sa fac?

P.S. Va rog nu postati raspunsuri tampite

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca e proasta asa cum ai zis tu, te va ierta. Daca nu, nu. Problema e ca daca te va ierta, tie iti convine sa ai o prietena proasta?

| xJuke a răspuns (pentru neutrino):

Asta e cel mai inteligent raspuns din istoria TPU-ului.

| TheSpecialOne explică (pentru xJuke):

Dupa parerea mea, al 2lea cel mai idiot, ca primul e cu siguranta a tauwinking

| angel1797 a răspuns (pentru TheSpecialOne):

Nu pot sa imi mai instalez mess-ul..am reformatat pc-ul si acum nu mai merge..de unde esti?

| TheSpecialOne explică (pentru angel1797):

Arad. tu? dc intrebi?

| quiX18 a răspuns:

Ieri ai facut-o proasta, maine o sa o si bati.Gandestete la ce monstru creste in tine...ce o sa faci cand o sa ai sotie? o sa o omori?

| lulus9695 a răspuns:

Incearca sa ii demonstrezi ca vrei sa te schimbi de exemplu arata-i ca o iubesti daruiestei o floare si crede-ma sunt fata si fetele in general apreciaza intotdeaua un baiat care daruieste o floare si ai grija de ea sa nu o pierzi

| angel1797 a răspuns:

Daca nu sunt pe mess trimite-mi mesaj pe TPU ca eu nu pot sa iti trimit

| TheSpecialOne explică (pentru angel1797):

Ii cam lung ca vr sa iti arat ceva... da incerc

| angel1797 a răspuns (pentru TheSpecialOne):

Daca vrei vb aici

| TheSpecialOne explică (pentru angel1797):

Pfff... da nu prea putem ca vr sa iti arat ce am vbt cu ea si nu vreau sa vada toti fraierii... nu poti pe mess/facebook?

| suflet2908 a răspuns:

Pur si simplu incearca sa te schimbi, adica cand te mai certi cu ea nu o mai numi proasta sau altfel, ii foarte urat, acelasi lucru a facut si prietenul meu si chiar m-a facut sa ma simt aiurea.Ia un trandafir si mergi la ea si cere-i iertare, zii ca recunosti k ai gresit. Incearca sa o convingi, daca o iubesti fa tot posibilul sa te ierte.Bafta!