| ShamefulCookie a întrebat:

De curand am un crush pe o fata :3, si mi-e frica sa ii spun ce simt. Sfaturi?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce pierde daca iti exprimi sentimentele. Fii cat mai natural si daca iti e chiar asa frica trimite-i mesaj. Sfatul meu este sa ii spui ce simti si cat mai repede. Oricarei fete i-ar place sa auda ca cineva o place si poate ca si ea simte la fel. Nu ai de ce sa astepti, Fa-o si vei fi mandru ca ti-ai exprimat sentimentele. Si daca te refuza nu e nici o problema. Fete sunt cu miile si una este sigur pentru tine. Multa bafta si iti tin pumniii!

| BlyeeetAK47 a răspuns:

' crush pe o fata '.
Dar ce, iti plac si baietii?

| 6Anonim9 a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Numele de utilizator nu-i sugereaza sexul, de aia a specificat lucrul asta.

| SSS a răspuns:

Daca ai folosit "crush" clar nu-i spune.

| Kathrinex a răspuns:

Spune-i până nu o fură altul! Dacă te refuză, dă-i timp, nu încerca să te bagi și mai tare în sufletul ei. Când îi zici e important să fii sincer.
Sau:
Pune pe cineva să o întrebe pe fată ce părere are despre tine și dacă și ea simte la fel. Atunci n-ai decât să intri în vorbă cu ea.

Succes!