| virusalbviolet a întrebat:

Ce parere aveti despre fostul si regretatul artist pop Michael Jackson?
Credeti ca ar fi fost pedofil?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

A fost un om deosebit si cine l-a cunoscut cu adevarat stie asta. A fost un om cum prea putini mai sunt in zilele noastre. Mare pacat ca a fost linsat psihologic.

| BruneTTe a răspuns:

Sincer eu nu cred ca a fost pedofil. dar ceea ce e clar e ca odata cu moartea lui toti au inceput sa-l iubeasca si sa spuna ca erau fanii lui desi nici nu ii stiu melodiile oh go on.

| ionutk9 a răspuns:

El insusi era un copil mai mare sa fim seriosi chiar el a spus ca nu prea ii sta gandul la sex era timid se rusina repede la cuvinte obscene se supara repede deci un copil nu cred ca era

| Lor3naXD a răspuns:

Nu!

| Sofffie a răspuns:

In nici-un caz, el iubea copii.Si da am o parere foarte buna si imi pare rau c a murit. Melodiile lui erau superbe, nici sa nu mai zic de miscarile pe care le facea.

| ELD a răspuns:

Toti s`au batut pentru averea lui, mai ales familia lui ce ar fi trebuit sa regrete amarnic disparitia lui, dar in fine.Am vazut nenumarate poze cu el si copii lui si majoritatea melodiilor lui sunt despre copii, dar nu cred. Fara dovezi nu se poate spune nimic. Dumnezeu sa-l ierte! Dar se vedea de fiecare data ca punea suflet in melodiile luihappysad

| karellen a răspuns:

Nu e vorba de crezut. s-a demonstrat in instanta - cea americana, foarte riguroasa de altfel - ca n-a fost pedofil si ca acele acuzatii au fost nefondate. insasi pustiul respectiv a recunoscut, dupa ceva timp.

| Bi.Dam a răspuns:

Asta este o mare prostie phbbbbt.Invidiosii au scornit fel si fel de zvonuri si l'au facut de ras.Nu este cantaretul meu preferat...insa nu pot spune asa ceva despre el sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere foarte rea dar si buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred ca ar fi fost pedofil. El iubea mult copiii; credea in inocenta lor, si mai credea ca ei, nu il judeca asa cum o fac oamenii. Creadea ca ei au o lume a lor si de aceea ii iubea mult. Si fiindca el a avut o copilarie nefericita, avea suflet de copil, de aceea a construit si Neverland-ul( loc unde putea fi mereu copil, precum si Peter Pann). Si in unele videoclipuri, sau concerte apareau copii; deci eu nu cred ca ar fi fost pedofil.

| mybutterfly a răspuns:

NU! mie imi pare tare rau ca a plecat dintre noicrying

| alandala_1391 a răspuns:

Nu cred, el si-a dorit intotdeauna copii si nu cred ca a molestat vreodata pe unul.Ai vazut, si baiatul acela care l-a acuzat a recunoscut ca a mintit.Deci nu prea cred, avea el o privire.asa blanda, o privire de copilas nevinovat.Nu m-am gandit vreodata la asa ceva, din moment ce ii placea sa stea in preajma copiilor.
Paa xD

| anna_8174 a răspuns:

Cu siguranta nu!