| VIATAeGREA a întrebat:

De cv vreme de cand ma masturbez app. 1 an jumate parca nu mai traiesc, nu ma mai bucur de nimic, nu prea mai zambesc parca sunt lipsit de viata si am mereu ghinion. trimpul trece foarte repede si parca simt ca treiesc degeaba.
Am aceasta stare din cauza masturbari?

Răspuns Câştigător
| Uoana a răspuns:

Ai aceasta stare din cauza i-ilor pe care uiti sa-i folosestismug

9 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Da este din cauza masturbarii, incearca sa te lasi pentru-ca este pacat, mergi sa te spovedesti si sa spui ce probleme ai poate nu doar din cauza ei esti asa o sa vezi ce bine o sa fie pe urmawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing. Probabil ai probleme psihice cauzate de faptul ca nu ai o iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic a face cu masturbare.

| Demonull a răspuns:

rolling on the floor)) Doamne...

| KeporLove a răspuns:

Nu. Aceasta se manifesta din cauza ca te-ai retras, ai cazut intr-o depresie foarte puterinica cu care poti iesi doar cu ajutorul familiei si a prietenilor.
Incearca sa te implici in viata de faminile si in gasca de prieteni. Arta ca iti pasa si o sa vezi ca o sa te bucuri dinoi.Incearca sa lasi calculatoru o perioada, iesi pe afara incearca sa flirtezi cu fetele. cautati de lucru.

| catalin02 a răspuns:

Nu deoarece am acelasi sentiment de ceva timp(adic nimic nu are sens,)

| zZAlexandruZz a răspuns:

Bine ai venit in lumea mea, nimic nu are sens. Desi eu nu ma masturbez.

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Ce naibi inseamna masturbare?! \stiti copii din zilele de azi
stiu prea multe?! cati ani ai?!

| pittbull a răspuns:

Si eu sunt asa, dar de cand am prietena e mult mai bine, ma simt in largul meu, te sfatuiesc sa iti faci o prietena. Funda?