| Roza21 a întrebat:

De fiecare data cand descopar vedete noi(barbati ma refer) devin obsedata. Ma gandesc tot timpul la ei desi stiu ca nu am nicio sansa. Dar nu pot sa nu ma gandesc atata timp cat imi place ceea ce vad. Acum s-a suparat si iubitul mei pe mine cand vede ca sunt obsedata de atatia baieti frumosi din lumea vedetelor. Ce sa fac in momentele astea ca sunt tare disperata. Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

laughingStiu cum e, dar nu ai ce`i face poate doar sa astepti sa mai cresti sunt de vina hormonii. Trebuie sa te gandesti ca nu ai mari sanse sa fi cu o vedeta si chiar nu ti-ar placea ca o sa stati tot timpul despartiti pentru ca el are o cariera foarte grea si nu are timp liber.Mai bine iesi afara si stai cu prietenele si da-ti seama ca iubitul tau e mai bun ca vedetele alea si in lumea mondena o relatie nu rezista foarte mult.
xoxo si ai grija de tine!

| AdElA96 a răspuns:

Stai linistita este din cauza hormonilor, insa aceasta tractie trece repede. Ce poti sa faci chiar nu stiu, plimbate cu iubitul tau nu, ascultata muzica iesi cu colegele.

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Ca un nenorocit ce sunt iti dau un pont nevinovat:http://forums.thefashionspot.com/f52/silviu-tolu-81864.html -baiat fain din urbea mitica bucuresteana. Sper ca te-am ajutat sa iti schimbi o obsesie cu alta. Recunosc nu merit funda deci nici nu it cer.