| 教皇 a întrebat:

De fiecare data cand e in preajma mea e atent la tot ceea ce spun.Mereu incearca sa ma scoata din sarite filtrand cu alte fete.Cand sunt suparata sau stresata ma striga pe numele de alint si ma gadila, nu renunta pana nu zambesc.
Mereu se face ca nu ma observa.
Cand se ia cineva de mine, el e primul care sare pentru mine.
Cand vin baieti mari in scoala e ca un catelus pe langa mine. E foarte atent la gesturile mele cand vb ca ei. Face tot posibilul sa ma ia de langa ei.
Cand ma enerveaza rau ii zic ceva d maicasa si el rade ca boul.
Nu stiu ca sa mai cred :-((, cateodata cred ca ma foloseste, cateodata ca vede in mine vede un prieten caruia ii spune orice si i se deschide mai mult decat nimanui, cateodata ca ma iubeste. Ajutati-ma si pe mine va rog ca sunt rau in ceata. P. S. - el e un amic foarte bun.

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Te place si orice semn de acum in colo nu va face decat sa accentueze acest lucru asculta-ma pe mine ca mi s-a intamplat la fel...thinking mi se pare ca nu este foarte matur avand in vedere ca nu da niste semne foarte clare cum ca te-ar placea insa nu da nici niste semne cum ca nu te-ar placea doar ca trebuie sa vezi partea buna a lucrurilor si daca este dragut profita de ocazie daca nu spune-i pawinking bafta:*** (fundita?)

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Baiatu' e "mort" dupa tine laughing
felicitari big grin

| irina20 a răspuns:

Cred ca e indragostit pana peste cap de tine. Felicitari, multe fete si-ar dori un asa baiat. Vorbeste cu el daca sentimentul e reciproc, spune-i! Bafta!

| NoNameToday a răspuns:

E posibil sa te placa[sau sa te iubeasca, cum spui tu]. Pentru baieti sa treaca de la o prietenie la ceva mai serios e ca si cum ar sari o pietricicahappyBaietii nu prea pot sa aiba prietene, mereu se vor indragosti si vor incerca altceva.happy
In concluzie: te place.
Totusi este amic, dar.iti ofera prea multe pentru un simplu amic.Probabil ca si el este confuz dar asa se intampla.
Sfatul meu: ori vb tu cu el si ii spui ce se intampla cu tine, ce simti pentru el.sau ce simte el pentru tinehappy. Si mai adauga`i: "daca ti la mine ca la o amica, nu`i nimic.prietenia ta ma ajuta sa trec mai departe, chiar daca este vb despre tine"

| luiza a răspuns:

Cu siguranta te iubeste, faptele sale o dovedesc, doar ca nu stie sa ti-o spuna, ar trebui sa ai o discutie serioasa cu el daca vrei sa stii adevarul.

| spaikizz a răspuns:

Buna! Pai mda, te place! Dar, probabil e un pic imatur si nu stie cum sa iti rate. Dar, probabil ca daca zici ca sunteti amici, ii e frica sa nu strice prietenia dintre voi. Mai bine il intrebi pur si simplu:,, Vreau sa vorbesc cu tine. Ma placi? Din ceea ce faci reiese ca da. Nu e niic daca zici nu. Eu te intreb ca sa clarificam lucrurile. Daca zici da, vorbim si vedem cum ma placi, de ce, daca eu te plac. Nu vreau sa te sperii, vreau doar sa ma lamuresc.". Sper ca ti-am fost de ajutor!