| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.Am si eu o intrebare:imi place de un baiat de 2 ani de zile si nu stiu cum sa ii spun.mereu cand ma vede ma cicaleste dar uneori face misto si vorbeste naspa.nu este data cand sa trec pe langa el si sa nu zica ceva. Oare lui ii place de mine sau doar face misto.Help fundita si vot!

3 răspunsuri:
| ElenaMaria1 a răspuns:

Am patit la fel ca tine si cu timpul am ajuns sa fim impreuna.el aflase de la altii ca imi place de el si ne-am despartit si iar ne-am impacat.laughing. nu cred ca trebuie sa-i zici tu, sa nu fii dezamagita dar cicaleste-l si tu si daca zice ceva urat spune-i si tu! chiar daca cobori la nivelul lui.:d Succes!

| EmOXeVeR a răspuns:

Inteleg situatia. cel mai bine ar fi ca atunci cand il mai vezi, sa ii ceri id-ul sau numarul de telefon.
apoi incepi o conversatie gen: "buna.ma ajuti cu cv? imi place de cineva si nu stiu cum sa o spun". probabil ca el va raspunde :"doar zi-o! si tu zici:"ok. repet cu tine" el zice:"ok" tu zici:"te iubesc" el:"bvo. acum zi-o lui!" tu: "tocmai i-am spus-o" si astepti raspunsul. daca nu scrie sau nu vorbeste si e derutat cateva secunde.inseamna k el chiar te plke daca nu...intreaba-l ce parere are despre tine. sau.pur si simplu, te imprietenesti cu un pr de al lui si il rogi sa il intrebe ce parere are despre uhwinking

| oana_4548 a răspuns (pentru EmOXeVeR):

Am si numarul si id.dar la telefon vorbeste foarte ciudat!