| Imdeadly1 a întrebat:

De fiecare data cand eu si prietena mea facem dragoste, totul e ok.
Dar dupa ce am baut o bere sau 2 si o facem, dupa ce termin incepe sa ma usture usor si simt nevoia sa merg la baie din 5 in 5 minute.
Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Isi face berea efectu.De obicei dupa ce bei bere simti nevoia sa urinezi des iar daca faci dragoste intrerupi nevoia aia de a merge la baia asa ca dupa ce ai terminat corpul se resimte si iti da semnale ca ai cam umplut rezervoru si trebuie sa fugi

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil infectie urinara!

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si nu mai bea bere inainte sau dupa actul sexual si vei vedea ca nu mai urinezi asa de des.