| justme2226 a întrebat:

M-a excitat cineva și nu s-a ajuns să facem sex. Și a fost prima dată când am fost atinsă pe clitoris. Simt o durere mare și simt nevoia să merg la baie, deși nu fac nimic. Este normal?

5 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Posibil sa fii apasat prea tare sau bruscat.
Daca continua atunci consulta un doctor.
Intr-un fel e normal daca nu a avut grija de tine.

| MarianWLF a răspuns:

Inseamna ca nu te-a atins doar pe clitoris, daca era doar atat nu durea. Ti-a introdus degetul inauntru si nu ti-ai dat seama, daca esti virgina poate fii dureros, pentru ca ai himenul intact, acela se rupe si curge sange la primul contact sexual, dar totodata daca e sacait cu degetul, apar dureri, nu e rupt, dar e fortata zona, simti ca trebuie sa mergi la baie deoarece ai o inflamatie acolo, o sa treaca in 2-3 zile, dar pana trece nu atinge zona si incearca sa nu bagi degetul cand te speli acolo, pana trece.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ce se intampla cu tine. Consulta un medic ginecolog.

| xilef123 a răspuns:

Depinde ce inseamna atins, poate ti-a dat o palmă

| Stokyurss a răspuns:

Depinde ce numești tu clitoris. În mare parte este normal dacă persoana ți-a băgat puțin un deget iar tu fiin umeda nu ai simțit inițial, dacă durerea este de 3 zile nu prea este normal și ar trebui sa mergi la doctor