| angelinthedark a întrebat:

De fiecare data cand fac sex cu prietenul meu am orgasm, numai cand il vad ma excit si imi vine sa sar pe el.mereu ma ud si cand ma excit si in timpul actului sexual, stiu ca e normal sa ma ud dar eu ma ud groaznic si pe el il fac fleascalaughing. Si am foarte des chef de sex, nu st ce e cu mine, dar am asa un chef in orice moment al zilei, imi place cum ma saruta, cum ma atinge, e incredibil, plus ca imi face sex oral, dar eu nu ii fac, ma saruta toata si ma mangaie toata, oare oi fi nimfomana de ma gandesc atata la sex cand sunt langa el.Eu cand o facem am orgasm intr-un minut, iar lui ii ia vreo 10 minute, adevarul e ca el e si obosit ca lucreaza mult, dar totusi, o fi ceva cu mine?

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E absolut normal pentru ca esti la inceput, va iubiti...

| TąNyą a răspuns:

Nu laughing eşti foarte... dornică laughing cred că multora le-ar place o fată aşa

| SweetCandy a răspuns:

La mai mare:X: e bine sa va iubiti si ca sunteti dornici amandoi sa fiti unul langa altul:X:X

| paramore a răspuns:

Povestesti asa cu foclaughingsi cand scriai te gandeai, nu?laughingna, cred ca e normal, si la tine si la el, numai al meu e anormallaughingca poa' sa fie rupt de munca, tot are pofta dewhistlinglaughingdar nu il imprumutsmug

| vyolycy a răspuns:

In mare parte ne asemanan...si eu mi-am pus intrebarea asta cu ninfomana, dar amandoi suntem la fel.ne place sexu mai mult ca orice... poate cu ocazi asta gasesc si eu un raspunslaughing. pup

| vyolycy a răspuns:

Deci angelinthedark nu suntem ninfomane\:d/...asta e de bine, doar apetitu sexual mare si are cine sa ne provoace reactiile aste.norocoasele de noirolling on the floor:*

| 2696 a răspuns:

Nuwinking pur si simplu tu te exciti mai repede decat majoritatea fetelor si asta demonstreaza poate si ca prietenul tau stie sa te satisfaca

| ELD a răspuns:

... e iubire de aia nebuna la voi 2smugsmugsmug

Răspuns utilizator avertizat
| luana1 a răspuns:

Nu e nimic in neregula cu tine, draga.Ai noroc ca ai intalnit pe cineva care iti provoaca aceste reactii.Vai avanti!

| iverson a răspuns:

Felicitari, si partenerului ii urez spor la'mpins ca are o prietena asa tare.

| natalia_6286 a răspuns:

Nu e nimic anormal.iti place de el, iti place sa faci sex cu el, e ceva normal.trebuie doar sa te consideri norocoasa ca poti ajunge la orgasm in in putin timp, sunt altele care nu reusesc deloc sa il ajunga sau sunt altele care le trebuie 15-20 de minute pentru a-l ajunge.deci:NOROCOAS-O.pupicikiss

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Nu e nimic. pur si simplu iti place sa faci sex si atat. happy bravotongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca faci destul de des sex si de aceea cand faci te exciti foarte repede si daca zici ca iti face la oral si asta e motivu din care te exciti asa de rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa fi asa la inceput