| ryf007 a întrebat:

Pentru fete:daca in tumpul actului sexual,vi s-ar face un oral, l-ati mai saruta pe partener, dupa? ...adica ma gandesc sa fac asta, dar mi-e ca dupa sa nu ma respinga.voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Girly111 a răspuns:

Da,normal,doar am o igiena foarte buna. Daca nu are conceptii din alea invechite si aiurea nu o sa te respinga, ci dimpotriva.

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Normal că mă sărut.
Dacă nu m-aș săruta i-ar pica prost.(și ar crede alte chestii, că mi-e scârbă de el.)
Așa îi demonstrez contrariul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca l-as saruta...ca doar limba lui a cutreierat muntii si dealurile mele!laughing so.e de la MINEE! dupa un asa rasfat cum sa nu-l sarutilaughing

| 2OchiAlbastri a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite-o fata care stie ce vrea! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru 2OchiAlbastri):

Ca si voi de altfellaughing

| 2OchiAlbastri a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat ca nu pot vota.Ti-as fi dat 10+ laughing

| amorezul17 a răspuns:

Da doar ce are laughing n-are raie *domnu* sau *doamna*. Numa bine!