| Slowmotioon a întrebat:

De fiecare data cand facem sex, iubitul meu asa tare se excita, aproape ca lesina, dar nu stiu din ce cauza! eu ma ingrijorez, sa nu pateasca ceva! da mereu imi zice ca se simte bine si ca mai vrea! Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| shade a răspuns:

Ei bine...Este foarte bine ca partenerul tau se simte bine, dar cu timpul o sa se obisnueasca

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu i se intampla nimic, stai linistita.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai ii place ca se excita asa tare, incearca si tu! Si pastrati nr de tel la salvare pe speed-dial big grin N-avea grija, nu pateste nimic...doar n-o sa faca infarct la varsta lui big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Incearca sa scrii corect sa putem citi nu ghici intrebarile tale. Iuby sa mearga la un medic sa vada despre ce e vorba...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bine ca zici kratos sa cumpere o carte rolling on the floor

kratos
| kratos a răspuns:

Sa cumperi o carte de gramatica ca tare ma doare capul cand citesc intrebari scrise ca ale tale!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-ai uitat ID-ul de mess si ai intrat aici? Ca nu prea e clar ce vrei si cu cine vorbesti. Poate o traducere in limbaj civilizat ar fi o idee buna. Daca vrei, poti!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@SenseiBro...: hmda...cam la asa ceva ma gandisem si eu, dar mai voiam o opinie. Mersi!

| MisterKat a răspuns:

Eu cred ca tu o sa fii "vedeta" dar o sa fii pe blog. la rubrica aia cu Intrebari .sa zicem "Inteligente"hee hee
Cu cine ai facut tu romana? Sincer e grav faptul ca nu stii deloc romana!

| Mihaic93 a răspuns:

Cred ca in regulament scrie clar sa nu scrii cu prescurtari gen "k" "bine" "C" si altele...ESTI romanca... te alearga cineva de le scrii asa?

| Slowmotioon explică:

Multumesc pentru raspunsuri, da cineva mi-a intrat in cont si a modificat intrebarea! Multumesc pentru pareri

| ahaaaaaaa a răspuns:

Esti tare, as vrea sa imi dai si mie niste sfaturi, cum reusesti sa il aduci in starea asta? Lasand gluma deoparte eu cred ca nu va poti nimic, e dorit de sex atata tot, daca ati avea contact mai des probabil si-ar reveni, cred ca nu a mai facut-o de mult cu alta, sau ma insel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca va traduc eu. Iubitul ei lesina de fiecare data cind fac sex. Ea se teme mereu ca va lesina inainte sa o satisfaca, cum sa faca sa nu lesine asa repede... sa lesine mai greu. Am tradus bine?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă el se simte bine, tu de ce nu te simți bine?
Este o reacție normală de excitație.
Fiecare om se manifestă în felul său: se mișcă mai repede, orgasm multiplu în timp relativ scurt, gemete, țipete, "ochi dați peste cap", ce mai, suntem "zăpăciți de excitați"!
Pa, pa.