| 5123fsda a întrebat:

De fiecare data cand sunt cu prietena mea si ne sarutam/imbratisam/(alte chestii de genul acesta), imi curge lichid pre-ejaculator... e normal? Adica trebuie sa imi schimb boxeri de fiecare data cand ma intalnesc cu ea... straight face.
Daca vom face petting si mi se intampla asta... :\
Sunt riscuri, nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"N-ai stres, rezist!" daca te referi ca te abtii daca veti face petting nu prea as paria. daca doar de la sarut te exciti asa, imagineazati atunci. dar cum am zis, fara griji, timpul le rezolva pe toate. desigur timpul si repetarea lucrurilor, cica e mama experientei

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu e musai să ejaculezi... să zicem precoce, dacă ți se întâmplă asta acum. Stai liniștit.

| epurasu a răspuns:

Fii linistit! este normal.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Este un lucru normal ceeace ti se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca veti face petting vei ejacula sigurat laughing. cat despre saruturi si restul, in timp o sa inveti sa te abtii. cam aiurea totusi, e normal sa ti se "trezeasca" dar sa iasa acel lichid pre-ejeculator cam ciudat. posibil esti foarte foarte excitat. dar cum am zis, in timp ai sa inveti sa te abtii. sper ca nu esti ca aia de 14 ani care au pretentii ca la prima partida de sex sa dureze 2 ore laughing.

| 5123fsda explică (pentru anonim_4396):

N-ai stres, rezist! Dar lichidul ala nu il simt cand iese, nu stiu cum! Si nu am 14 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru 5123fsda):

Mai mult bateam apropo sa nu ai mentalitate lor tampita. cate fete se intreaba dupa prima oara " de ce nu am orgasm" sau baietii " de ce nu dureaa 2 ore"? multi nu isi dau seama ca dureaza, pana te cunosti. dupa un timp se ajunge la amundoua dar ce vrei de la ei, sunt copii laughing

| 5123fsda explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba doar de sarut, e un "proces" mai bogat, dar totusi... Mi se pare aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 5123fsda):

"N-ai stres, rezist!" daca te referi ca te abtii daca veti face petting nu prea as paria. daca doar de la sarut te exciti asa, imagineazati atunci. dar cum am zis, fara griji, timpul le rezolva pe toate. desigur timpul si repetarea lucrurilor, cica e mama experientei

| Klandestin a răspuns:

Pai daca esti la inceput, e normal, e posibil sa si ejaculezi foarte repede, esti la inceput, cu timpu se va schimba