| anyska_5562 a întrebat:

De kite ori ati facut sexx?; DD

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Se pare ca esti incepatoare in domeniul sex de intrebi.Mai incolo o sa iti dai seama ca nici tu nu o sa mai ti minte numarul dar asa este la inceput, zic asta fara urma de rautatehappy

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De 1 ori.

| RXN a răspuns:

Tu chiar iti imaginezi ca sta cineva sa numere?

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Pai de 0 ori! Vezi, sunt cea mai tare pentru ca am facut-o de 0 ori.
xD.

Skillz.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

De jde' mii de ori.

| chocolattee a răspuns:

Iti spun sincer ca nu-mi amintesc, insa incerc sa fac o socoteala, ca n-am avut decat 3 partenerihee hee intre 10 si 15 orilaughing)

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Ce intrebare laughing)de unde sa stiu nr laughing))

| 0ffliner a răspuns:

De ce toti zic ca au facut sex de atatea ori daca e intrebare capcana care n-are sens sa raspunzi la ea si cred acei care au scris 0 sau mai mult de 20 inseamna ca toti aproape sunt virgini (ce fraeri) acei care au facut mai mult de 40 cred ca au fost plictisiti de sex ca e prea obositor pentru un om (si este un comentariu care zice ca a facut 100 ori interesant daca mai are penis sau un terci de grisihee hee

| annndaa a răspuns:

De-ar sta cineva sa numere:dlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le numar, le trec pe telefon, am ajuns la 72

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Sunt virgina si poti sa spui ca-s fraiera.

| AnnaMaria95 a răspuns:

Hi boys! Caut baieti din constanta sau din apropiere dornici de sex! normal, oral si anal. Va astept!

| stefan21buc a răspuns:

Tu nu ratezi nici o zi DudylcsDY? un id de mess? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefan21buc):

Nu, cum sa ratez phbbbbt. Doar in zilele de post, trebuie sa respectam postu la naiba!

| mario_3006 a răspuns:

O data la 3 zile tu?

| vasilica_7887 a răspuns:

De 100 de ori pana acum daca nu mai mult rolling on the floor

| fun5you a răspuns:

5ori

| nelson a răspuns:

N ori