| Arnold2893 a întrebat:

De la a cata intalnire cu o fata o poti saruta?
Dau funda!
Vreau si explicatii.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cristian depinde ce vrei, banuiesc ca vrei sex si atat, nu mai bine mergi pe centura? sa fim seriosi un om matur, serios nu cauta sarutari din prima tu cauti sex si atat n-am nimic cu asta dar sa nu isi bati joc de vreo fata ca nu-i frumos

| RAY a răspuns:

Ne dam seama de cultura ta dupa cum vorbesti nu trebuie sa te fac prost din moment ce ai aflat asta din maternitate

| OnuOnulică a răspuns:

Chiar şi din prima întâlnire.

| neutrino a răspuns:

Daca esti capabil si ea sta, din prima!

| Blamely a răspuns:

Din momentul în care te simți pregătit tu, desigur atâta timp cât și ea vrea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Acest lucru nu este neaparat stabilit deja.Nu exista o anume ordine.
Trebuie sa va cunoasteti mai intai, si sa va simtiti bine. Dupa un sarut pe obraz, iar cand va veni momentul potrivit, marele sarut.
Trebuie sa fii tu insati si sa te comporti frumos.Momentul vine de la sine, va apropiati si se intampla minunea, apoi imbratisazo.De la a 2 a 3 intalnire s-ar putea, daca nu iese la prima.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Waffen18 a răspuns:

Depinde...

| HeadShoot32 a răspuns:

Depinde de voi doi. Acel sarut se poate intampla la prima intalnire sau la a 80-a intalnire. Depinde doar de voi doi, cand credeti ca sunteti in stare sa faceti asta o faceti, si trebuie sa vina de la sine, nu fortat big grin

| Alexuta333 a răspuns:

Prima..inainte sa o lasi acasa.