| Deea200411 a întrebat:

De la cati ani se poate sa raman insarcinata? Mersi anticipat,

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Hey..curioasa intrebare, dar mai curioasa sunt eu sa stiu ce varsta ai.
poti ramane insarcinata atunci cand ai CM si cand organele genitale sunt dezvoltate iar tu esti pregatita si fizic si psihic sa aduci pe lume un bebe.
daca esti minora, bucura-te de a ta copilarie si fa in asa fel sa ai o copilarie fericita.
O zi frumoasa sa aihappy

| HolyPotato a răspuns:

De ce întrebi?

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Idiotenie daca ai fii mai mare de varta ai stii ca o femeie ramane insarcinata de cand incepe sa aiba menstruatie dar bag seama ca tu esti inca la capitolul papusi

| Rakanishuu a răspuns:

Pai trebuie sa iti vina menstruatia intai.
Dupa ce iti vine poti ramane insarcinata oricand.

| LineGuide a răspuns:

La varsta la care ti-a venit prima menstruatie, nu exista o varsta standard.
Mult noroc!

| Hαppiηеss a răspuns:

Dupa ce ti-a venit prima menstruatie poti ramane insarcinata oricand.

Răspuns utilizator avertizat
| BlueViP a răspuns:

De cand iti vine menstruatia sau dinainte. Nu exista o varsta

| Deyutza1039 a răspuns:

Ia zi, ai facut ceva prostioare pe la gradinita?smug

| Lovetolove a răspuns:

De gandesti sa intri in randul lor?