| rapidistarapid a întrebat:

Dar se poate sa raman insarcinata daca am facut pe ciclu?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai ciclul perfect regulat (intervale fixe intre menstruatii), atunci riscul e mic, practic neglijabil. Daca ai ciclul neregulat, atunci exista posibilitatea unei sarcini, riscul fiind de luat in seama.

Răspuns utilizator avertizat
| vykkusor a răspuns:

Da exista sanse ca sa ramii insarcinata, dar depinde de organismul tau. Daca era spre sfirsit sansele sunt mari.

| lavyBandB a răspuns:

Da...ai toate sansele

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Te-ai protejat?

| lifeForJesus a răspuns:

RaulTm13 @Cum poți sa întrebi dacă sa protejat... laughing Normal ca nuuu, în pui mei...hee hee

| capsu a răspuns:

rolling on the floor)Cum frate sa faci pe ciclurolling on the floorduamne a bagat ala si botu` Sincer? Ati inrosit patu`rolling on the floor asa disperati erati frate sau era prima data...In fine...Sunt pastile de a 2`a zihappy

| lavitaumik a răspuns:

Nu se poate numai ca daca mai faci chestia asta daca prietenul tau are vreo boala sau tu o puteti transmite