| TheBlueButterfly a întrebat:

De la o vreme prietenul meu ma atinge in zonele intime problema este ca el incearca sa-mi transmita sa fac si eu la fel pentru el iar mie mi-e rusine sa-l ating acolo... ce fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu esti maturizata suficient sexual,ai o jena fireasca varstei si a lipsei de relaxare langa persoanele de sex opus.
Poate ca ar fi bine,daca te deranjeaza,sa-l rogi s-o lase mai incet cu atingerile astea,cate un lucru pe seara,nu toate deodata,macar sa te obisnuiesti.
Si spune-i frumos ca din moment ce ai nevoie de timp sa te obisnuiesti sa fii atinsa TU,in nici un caz nu poti accepta ideea sa-l atingi si tu pe el.
Ar trebui sa inteleaga, ca ceea ce-si doreste el se poate, dar e nevoie de mai mult timp!
Sa aiba rabdare.
Daca vrea!

16 răspunsuri:
| Rianana a răspuns:

Nici sa nu faci lucrul asta ca e rusinos si ce rost are sa faci chestia asta, daca te deranjeaza ca te atinge aolo spune-i sa inceteze dar eu iti spun sa nu il atingi acolo ca nu e frumos sper ca te-am ajutat bafta pup kiss.

| AlleyChann a răspuns (pentru Rianana):

Unde e chestia urata?

| Rianana a răspuns (pentru AlleyChann):

Ce mah?

| AlleyChann a răspuns (pentru Rianana):

Nu că ce măh că n-ai dat cu mătura cu mine, te-am întrebat ce e urat în a-l atinge * acolo * cum ziceţi voi?

| Rianana a răspuns (pentru AlleyChann):

Aa scuze dar eram intr-o stare proasta dar tu ai intrebat unde e nu ca ce e urat deci vezi ca nai formulat bine.

| AlleyChann a răspuns (pentru Rianana):

E cam acelaşi lucru, oricum, mi-a plăcut că eşti prima care nu a început să crizeze şi să se certe şi a răspuns normal.

| Rianana a răspuns (pentru AlleyChann):

Mersibig grin

| AlleyChann a răspuns (pentru Rianana):

Aşa, acum tot nu înţeleg, ce vi se pare scârbos/urât etc în asta?

| Rianana a răspuns (pentru AlleyChann):

Pt ca e deranjabil (adica te deranjeaza) si nu e prea placut straight face

| AlleyChann a răspuns (pentru Rianana):

Cati ani ai ^^?

| Jameson a răspuns:

Pai treci la fapte, apucativa de dezbracat ca in filme usurel cu sarutari si asa mai departe...

| Alejandra4785 a răspuns:

Ii spui ca nu are voie sa te atinga acolo ca e interzis cand iti pune mana il iei de maini si zambesti la el si daca iti zice dice nu il lasi ii zici ca nu are voie

| Mandark a răspuns:

Incearca sa ti transmita ca te doreste
Ia si fa sex cu el

| TechnoCocktail a răspuns:

Cum adica mai nu e placut? la ce pana ma ai prieten? Fa si tu la fel crede-ma o sa ii placa extrem de mult. Daca mie o fata imi zice sa n-o mai ating acolo o las in 2 secunde oricat tin la ea straight face. sau o insel cu alta care nu e asa, si el va face la fel. mi se pare un lucru foarte tampit ce ziceti voi ca e scarbos si...winking sper ca te-am ajutat!

| ioa_4305 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca nu vrei sa faci acest lucru deoarece inca nu esti pregatita. daca te uibeste cu adevarat ar trebui sa accepte acest lucru si sa te astepte.happy

| Ciumas a răspuns:

Buna sunt Baiat de 18 ani am facut acelasi lucru cu iubita mea si ea placut si peste cateva zile mi-a cerut-o cand au plecat parintii ei m-a chemat la ea... MAMA a fost tare, am tras o partida de sex salbatic