| CrazySoursD a întrebat:

De la o vreme sunt foarte suparacioasa...Sunt impreuna cu prietenul meu de 7 luni. El a inceput sa ma trateze ca aceeasi moneda. Se se supara si el (dar din toate prostiile), cand eu am lasat-o mai moale cu suparatu. Nu mi se pare deloc bine, adica, nu duce la nimic bun. Mai mult ne certam din toate partile. Ma simt foarte prost ca l-am facut asa, el era intelegator cand eu ma suparam dar acum din start ma face suparacioasa. Incerc sa-l las cu cicalelile dar acum ma enerveaza ca a inceput si el sa se supere. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Omul se m-ai supără și cu motiv.
Poate nici el nu a fost prea bun, însă și tu ești foarte copilăroasă, capricioasă.

Îți ceri scuze, lași și tu de la tine și vă lămuriți lucrurile.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristiann25 a răspuns:

Vrea sa te faca sa vezi cum e.

| SunnyDay88 a răspuns:

O meriti! de ec numai tu sa-i faci viata un chin lui cu mofturile.

cum l-ai invatat asa il si dezveti si sa-ti fie invatatura de minte pe viitor. ai grija cum te porti cu ceilalti pentru ca si ei se vor purta la fel cu tine.

| Larisssaa a răspuns:

Cere-ti scuze.