| Mariiiiiiiiiiiiiia a întrebat:

De multe ori, se uita dupa mine in pauze, cand ma uit la el imi zambeste si ma priveste lung, intra des cu mine pe mess. Vorbim ore intregi, radem, glumim. Iesim impreuna cu gasca noastra de prieteni, vorbim. Dar nimic mai mult. Oare ma place?

1 răspuns:
| Iloveyou123 a răspuns:

Cu siguranta, astea sunt semne destul de concrete, dar acum tu incearca sa observi daca face asa cu toate fetele. daca da inseamna ca e doar un baiat de treaba si se intelege bine cu toate fetele, daca face glume si rade si vbeste mai mult cu tine si cand iesiti sta numai pe langa tine inseamna ca te considera mai speciala si te place.